Home Ogłoszenia duszpasterskie; 18.07.2021

Ogłoszenia duszpasterskie; 18.07.2021

Ogłoszenia duszpasterskie; 18.07.2021

Ogłoszenia duszpasterskie; 18.07.2021

  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy półkolonie organizowane przez nasze Oratorium. Przez trzy tygodnie „Lata w Mieście” udział wzięło ponad 600 dzieci i młodzieży. Czas ten przebiegł w zdrowiu i radości ze wspólnej zabawy i dobrze spędzonego czasu. Dziękuję na ręce ks. Radosława  – animatorom wychowawcom, wolontariuszom oraz jemu samemu, za zaangażowanie i poświecenie dla dzieci i rodziców.
  2. Od poniedziałku grupa animatorów wyjedzie do Czerwińska nad Wisłą na Kurs Animatora oratorium.
  3. W poniedziałek Caritas Parafialny od godz. 16.00 wydawać będzie żywość. Zainteresowane osoby prosimy o ich odbiór
  4. W sobotę 24 lipca na Mszy św. wieczornej oddamy hołd Maryi Wspomożycielce wiernych oraz obędzie się procesja figurą po kościele.
  5. Zwyczajem lat ubiegłych rozpoczynamy tydzień św. Krzysztofa w raz akcją misyjną 1 grosz za jeden kilometr szczęśliwej jady na środki transportu dla misjonarzy. Prośmy św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących o szczęśliwe podróże. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. świecić będziemy pojazdy.
  6. Również w przyszłą niedzielę będziemy po raz pierwszy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Został on ustanowiony przez papieża Franciszka na czwartą niedzielę lipca, w bliskości wspomnienia świętych Joachima i Anny, dziadków Pana Jezusa.
  7. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej gościmy siostry Katarzynki z Siemk koło Kętrzyna, które proszą o wsparcie ich dzieła.

Wszystkim życzymy dobrego i spokojnego tygodnia.

Share Button