Home Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021

  1. W dniu dzisiejszym kończymy rekolekcje adwentowe. Adwent i przygotowanie do Bożego Narodzenia w tym roku, miesza się z niepewnością pandemiczną. Tym bardziej pragnę Wam podziękować za uczestnictwo, świadectwo Waszej modlitwy i wiary, zwłaszcza tym, którzy wysłuchali wszystkich nauk rekolekcyjnych. Warto podjąć jeszcze adwentowe zadania; spowiedź, roraty, modlitwa za siebie czy za swoich najbliższych. Moją wdzięczność kieruję do ks. Artura Sulika za to, że podzielił się swoją refleksją i przybliżył nam Słowo Boga oraz za świadectwo modlitwy i umiłowania Pisma świętego.
  • Serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy podczas rekolekcji podzielili się żywnością z potrzebującymi. Jak mówi Pismo św. „ofiarnego dawcę Bóg miłuje”.
  • Przypomnę, że roraty odbywają się codziennie o godz. 7.00. We wtorek i czwartek z udziałem dzieci, zaś w sobotę także udziałem młodzieży.
  • Od środy 16 grudnia rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Bożego Narodzenia. Nowennę odprawiać będziemy na Mszy św. o godz. 18.00.
  • W sklepiku są do nabycia ołatki wigilijne, świece Caritas oraz sianko pod obrus na wigilię.
  • Za ofiary na organy dziękujemy Pani Bożenie Małkińskiej, Pani Urszuli Kucharskiej oraz innym anonimowym ofiarodawcom.
  • W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Jana Łukucia w poniedziałek zaś odbędzie się pogrzeb, śp. Stanisława Wisowatego, rodzinom składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i dobrego przygotowania do świąt

Share Button